קבוצת הקונטר סטרייק של NOM העפילה אל שלב הפלייאוף בליגת ה Winners League – סיקור

קבוצת הקונטר סטרייק של NOM העפילה אל שלב הפלייאוף בליגת ה Winners League – סיקור

ליגת ה-Winners League הינה ליגת בינלאומית שפועלת בשני איזורים, אירופה וצפון אמריקה. בדומה לליגות כמו ESEA או ECS, גם ל-Winners League יש דרגות שונות שמחולקת לפי רמת הקבוצה. נכון לכרגע, קבוצת הקונטר סטרייק של NOM נמצאת בדרג השני שנקרא Main Division, שהיא הליגה השנייה בחשיבותה מתוך שלוש.

אחרי ליגה ארוכה שהתחילה מספטמבר האחרון, הקבוצה סיימה עם מאזן של 5 ניצחונות ו-2 הפסדים, תוצאה המעמידה את השחקנים במקום השני מתוך שמונת הקבוצות בבית F, ומבטיחה העפלה קלה אל שלב הפלייאוף.

שלב הפלייאוף מורכב מ-32 קבוצות שמשחקות בשיטת Single Elimination, הטוב מ-3. מה שאומר שברגע שהקבוצה מפסידה משחק אחד של הטוב מ-3 (2 מפות), הם בחוץ.
32 הקבוצות ישחקו על פרס כספי נכבד שעומד על כמעט 22 אלף שקל (6100$).
המשחק הראשון בשלב הפלייאוף יהיה נגד קבוצת Chrome Gaming שסיימה את בית D במקום השני במאזן של 6-1, המשחק יתקיים ב-12.1 (יום ראשון) בשעה 20:00 שעון ישראל. מידע נוסף על הליגה ועל

הקבוצות המשתתפות תוכלו למצוא בלינק הבא:
https://liquipedia.net/counterstrike/WINNERS_League/Season_3/Europe/Main

בנוסף ל-Winners League, NOM תתחרה בליגת ה-ESEA Advanced שתתחיל ב-7.1, ה-ESEA Advanced, בדומה ל-Winners League Main Division, היא הליגה השנייה בחשיבותה וממנה עולים ישירות אל ה-MDL, אחת הליגות הבכירות בעולם.

בכל שבוע נעביר סיקור שירכז את כל התוצאות של קבוצת הקונטר סטרייק, בנוסף לשידורי המשחקים שנפרסם. ככה שלא משנה באיזו דרך, אתם תוכלו להישאר מעודכנים.

Close Menu